Ardenni Ayakkabı & Çanta


Gizlilik

Siz değerli müşterilerimizin kişisel bilgilerinin korunması bizim için çok önemlidir. Müşteri bilgilerinin gizli tutulmasına dair, müşterilerimize karşı sorumluluklarımız, kuruluşumuzdan itibaren eksiksiz yerine getirilmiştir. Hedefimiz, müşterilerimize ulaştığımız farklı servis kanallarından alınan bilgilerin tamamının yüksek güvenlik seviyesinde korunmasıdır.

Tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kesin bir gizlilik içerisinde tutulmaktadır. Size en iyi şekilde hizmet verebilmek amacıyla, işlemler sırasında alınan bilgiler ARDENNİ tarafından saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Bu bilgiler müşterinin izni olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmaz veya satılmaz. Bize sunmuş olduğunuz tüm bilgiler yalnızca siparişlerinizin size ulaştırılması ve bu web sayfası ve/veya genel anlamda ARDENNİ ile ilgili yeni ürünler, özel teklifler, indirimler, kampanyalar ve yenilikler hakkında sizi bilgilendirmek üzere kullanılacaktır.

Müşteri bilgileri, resmi makamlarca usulü çerçevesinde talep edilmesi halinde veya yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklamak yapılmak zorunda olduğu durumlarda veya ARDENNİ’nin işbu internet sitesinin haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.